Порада №4. Чоловічі аксесуари
укр
рус
Чоловічі аксесуари: як вибирати і носити
Як би дизайнери не старалися, чоловічі класичні костюми в діловому світі залишаються незмінними. Можна, звичайно, носити і синій піджак в бузкову смужку, але чорна і сіра класика все одно залишаться.
І завжди хороший костюм повинні доповнювати відповідні аксесуари. Навіть найдорожчий піджак з найтоншої шерсті можна зіпсувати кричущим галстуком з різноколірною папугою. А презентабельний діловий вигляд не вийде, якщо на руці у чоловіка буде годинник, усипаний діамантами, - це підійде, швидше, для вечірнього вбрання. У діловому світі подібна розкіш виглядатиме дуже зухвало.
Підбираючи аксесуари, чоловікові завжди варто пам'ятати про те, що навіть з недорогим одягом якісні аксесуари виглядатимуть, а ось дешеві - з дорогим костюмом - ніяк. Тому навіть якщо ви поки не в змозі дозволити собі піджак з найдорожчої шерсті, не поскупіться хоча б на хороший ремінь і гаманець. Важливими чоловічими аксесуарами, на які варто звернути увагу, можна назвати: годинник, ремінь, галстук, запонки, гаманець, ключницю, обкладинки на документи (паспорт, права, документи на машину).
- Годинник - один з найважливіших і найдорожчих аксесуарів чоловіка. У діловому світі під час переговорів прийнято вимикати стільниковий телефон або переводити його в беззвучний режим. Проте стежити за часом і завжди встигати - також обов'язкова умова нашого життя. Тому годинник став продовженням ділового костюма. Він має бути якісним, в міру дорогим, не дуже примітним і відповідати загальному стилю. У класичному варіанті це елегантний механічний годинник із стрілками (вони престижніше кварцових) на шкіряному ремінці.
- Ремінь можна підбирати в тон ремінцю годинника (при цьому пряжка за кольором обов'язково повинна відповідати основному металу циферблату), але краще, якщо колір ременя поєднується з туфлями і портфелем (якщо чоловік його носить). Проте, згідно останнім тенденціям моди, можна підбирати під класичний костюм ремінь в тон сорочки. Наприклад, при блакитній сорочці в тонку синю смужку дозволений темно-синій ремінь і так далі
- Галстук в першу чергу повинен поєднуватися з костюмом і сорочкою. Якщо не покладаєтеся на свій смак, при підборі галстука можете користуватися класичними правилами. До темного костюма і темної сорочки - галстук на тон світліший за костюм, до темного костюма і світлої сорочки - темний галстук в тон костюма, до чорного костюма і світлої сорочки - світлий галстук з дрібним малюнком, до світлого костюма і темної сорочки - світлий галстук в тон костюму, до світлого костюма і світлої сорочки - світлий галстук в тон сорочці. При цьому зав'язаний галстук повинен закривати пряжку ременя. Аби галстук не «бовтався на шиї», його прикріплюють до сорочки затискувачем або брошкою для галстука, які повинні розташовуватися приблизно в середині грудей.

- Окремо варто згадати авторучку, яку діловому чоловікові незрідка доводиться діставати у присутності партнерів (особою популярність користуються такі фірми як Parker, Sheatter, Mont Blanc і Cross).
- Також важливо пам'ятати про такі аксесуари як парасольку і шарф, які вибираються згідно моди (наприклад, зараз складана парасолька в руках ділового чоловіка викличе здивування - в моді парасолька-тростина).

І не варто забувати, що завжди і у всьому (а у виборі аксесуарів особливо) обов'язкова наявність або доброго смаку, або хорошого стиліста.
- Запонки повинні поєднуватися із затискувачем для галстука (якщо ви його носите). Цей аксесуар має бути дуже елегантним і підбиратися вельми акуратно. Запонки носяться виключно на сорочках з подвійною манжетою і на білих сорочках до вечірнього костюма, які хоча і не мають подвійної манжети, але також не мають і ґудзиків. При цьому дуже важливе загальне поєднання запонок з іншими аксесуарами - металом циферблату годинника, пряжкою ременя, обручкою, брошками або іншими прикрасами.
- Гаманець (також як і інші шкіряні аксесуари) має бути з хорошої якісної шкіри. Бренд також має значення, але при цьому гаманець повинен поєднуватися за кольором з портфелем (у ідеалі) або з ременем, ремінцем годинника і туфлями (що деколи вельми непрактично). Решта шкіряних аксесуарів повинні відповідати за кольором гаманцю. Бажано, якщо весь необхідний комплект буде вироблений однією фірмою і в одному стилі.
Разработка и дизайн сайта "інфоВОХ"
Головна
Написати листа
Мапа сайту